5 Aralık 2013 Perşembe

Benimle ilgili 5 bilgi


Bricit'e mimi için teşekkür ediyorum.
Ve geciktirmeden cevaplıyorum..


Üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen 20'li yaşlarda gösteriyorum. Önceki yıllarda biraz bozuluyordum ama artık bunu bazen acayip kullanıyorum. Özellikle en şirin halimi takınmam gereken zamanlarda çok işe yarıyor..

Tatlıyla hiç aram yok. Özellikle de baklava, tulumba gibi hamur tatlılarıyla. çikolata da pek yemem. Olur da biri alırsa da bir taneyi bitiremem. İşyerinde öğle yemeğinde sup, keşkül gibi şeyler çıktığında bir kaşık alıp arkadaşıma veriyorum kalanını.


Evet, tatlı zaafım yok. Ama benim de cips, kuruyemiş zaafım var. Koy önüme bir paket cips, soslu fıstık, badem, kaju; bak senin çikolata karşısında yaşadığın azapları nasıl yaşıyorum.Bi köpeğim olmasını çok istiyorum. Şöyle uzun kulaklı bir cocker mesela. Ama sırf sabah erken kalkıp çişe çıkarmayı gözüm yemiyor diye alamıyorum. Sabah uykusuna çok düşkünümdür. Erken kalkmayı hiç sevmem, kalktığımda da bütün gün uyuklar dururum.


Üşümekten nefret ederim. Sıcağı severim ama yazın. Kışın kaloriferlerin çok yakılmasını da sevmem. Üşürken, hele de ayaklarım ısınmadan asla uyumam.
Öncelikle miyavkedicik'e ve kitapçıkedisi' ne yolluyorum.

2 yorum:

  1. Ooo Ooo çoook güzel cevaplar ve çok güzel bir mim..:))
    Çok teşekkür ettim. Yarın ilk işim hemen cevaplamak olacak..:))
    Sevgileeeeeeer...

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim :) şimdi cevaplıyorum :)

    YanıtlaSil

söyleyecek bir şeyin vardır mutlaka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...